انواع آسانسور و نحوه استفاده از آنها بخش دو

آسانسور

در مقاله قبل درباره سير تكامل آسانسور و انواع آن كه در روزگاران قديم ساخته شده و مورد استفاده قرار گرفتند مواردي را بيان كرديم و تعدادي از مدل‌هاي مختلف را توضيح داديم. در اين مقاله به ادامه مطلب خواهيم پرداخت و شما را با انواع مختلف ديگر اين وسيله كه در اين روزها مورد استفاده قرار مي‌گيرند، آشنا خواهيم كرد. البته بايد هميشه مراقبت و نگهداري مناسبي داشته باشيد تا از خرابي آسانسور در مواقع ضروري جلوگيري شود.

انواع مختلف آسانسور از نظر كاركرد  

 آسانسورهاي خودرو

آسانسور خودرو معمولا در يك گاراژ يا يك مركز توليد يافت مي‌شود. اين آسانسورهاي هيدروليكي ساختمان را براي يك راننده قابل دسترس‌تر مي‌كنند. برخي از آنها حتي داراي قابليت چرخش هستند اما برخي ديگر فقط امكان حركت رو به بالا و پايين را دارند و نمي‌توانند در جهت عكس حركت كنند.

 آسانسور قايق و كشتي

اين آسانسورها گاهي اوقات در كانال‌ها يافت مي‌شوند و به عنوان جايگزيني براي سيستم حمل و نقل معمولي استفاده مي‌شوند كه باعث افزايش و كاهش سطح آب مي‌شوند. از بالابر قايق و كشتي براي جابجايي قايق و كشتي استفاده مي‌شود.

آسانسور هواپيما

آسانسور هواپيما مي‌تواند به آسانسوري كه براي جابجايي هواپيما استفاده مي‌شود و يا بالابري كه درون هواپيما قرار دارد اشاره كند. اين آسانسور، هواپيما را از عرشه پرواز تا آشيانه بلند مي‌كند. اما انواع درون هواپيما، براي جابجايي سرنشينان در بين طبقات مختلف براي حمل غذا و نوشيدني در هواپيماهاي چند طبقه استفاده مي‌شود.

آسانسورهاي مسكوني

اين موارد پيچيدگي كمتري نسبت به آسانسور مسافربري معمولي دارند. بسياري از آسانسورهاي مسكوني داراي طرح‌هاي منحصر به فرد هستند كه به آنها اين امكان را مي‌دهد طراحي زيباتري داشته و سازگاري بيشتري با معماري پيراموني داشته باشند. برخي از اين آسانسورها بسيار كوچك هستند و تنها با استفاده از يك سيستم پنوماتيك مي‌توانند يك تا دو مسافر را حمل كنند.

آسانسور حمل بار كوچك (Dumbwaiter)

يك آسانسور حمل بار كوچك يك كاربري مشابه با آسانسورهاي باربري دارد؛ اما اين آسانسورها خيلي خيلي كوچكتر هستند. اينها بعضي اوقات به عنوان پيشخدمت‌هاي تنبل شناخته مي‌شوند و عمدتا براي حمل بارهاي كوچك مانند غذا و كتاب از طبقه‌اي به طبقه ديگر استفاده مي‌شوند. آنها مي‌توانند از طريق يك پانل كوچك بر روي ديوار، مانند يك آسانسور مسافربري در مقياس كوچك، قابل دسترسي باشند. آسانسورهاي حمل بار كوچك توسط جورج كنن در سال 1883 اختراع شد و از آنجا كه طراحي ساده طناب و قرقره آنها ارتقاء يافته است، آسانسور حمل بار كوچك هنوز هم امروزه مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

پاترنوستر (Paternoster)

آسانسورهاي پاترنوستر ديگر به علت نگراني‌هاي امنيتي توليد نمي‌شود، اما تعدادي از آنها هنوز هم در سراسر اروپا به دلايل نوستالوژيك استفاده مي‌شوند. اين مدل‌ها در آلمان و جمهوري چك محبوبيت بيشتري دارند. اين مدل مسافرين را با استفاده از يك حلقه متشكل از سيستم‌هاي متصل به شبكه زنجيره‌اي با چرخش آهسته حمل مي‌كند و كابين اين نوع از آسانسورها داراي درب نيست و افراد بدون توقف كابين از آن خارج و يا به آن وارد مي‌شوند. در حالي كه بعضي از افراد به اين مدل علاقه زيادي دارند، ديگران آن را كمي ترسناك مي‌دانند!

آسانسور قيچي

آسانسورهاي قيچي معمولا عمودي حركت مي‌كنند و توسط مكانيزم با الگوي X شكل پشتيباني مي‌شوند. در اغلب موارد، كل مكانيسم بر روي يك وسيله نقليه نصب مي‌شود كه آسانسور را از محلي به محل ديگر جابجا مي‌كند تا مسافران و محموله را حمل كنند. آسانسورهاي قيچي توسط كارگران ساختماني در مراحل ساخت و نصب و برق كارها استفاده مي‌شوند چرا كه براي مشاغلي نياز به جابجايي افراد و مواد براي رسيدن به ارتفاع دارند بسيار عالي و مفيد هستند.

تسمه حمل مواد

در تسمه حمل مواد، مصالح با استفاده از يك تسمه شيبدار و يك تسمه نقاله حمل مي‌شوند. اينها اغلب در اسكله‌ها براي انتقال مواد شل بر روي حامل‌هاي عظيم الجثه استفاده مي‌شوند. شما همچنين مي‌توانيد از اين تكنولوژي براي حمل مواد غذايي دانه‌اي در مزارع و در ساير صنايع كشاورزي استفاده كنيد.ادامه مطلب
نوشته شده توسط نوروزي | ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳:۱۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

انواع آسانسور و نحوه استفاده از آنها بخش يك

آسانسور

سير تكاملي آسانسور

شكي نيست كه اختراع آسانسور رويكرد ما را در مسير جابجايي و ساخت ساختمان‌ها تغيير داده است. اولين نمونه‌ها در قرون وسطي اختراع شدند و از آن زمان، آسانسورها در انواع مختلفي كه امروزه مشاهده مي‌كنيم تكامل يافتند و كاربردهاي زيادي پيدا كرده‌اند. نكته مهم در تعمير و نگهداري آسانسور بازديد دوره‌اي آن است كه موارد اشكال قبل از بروز حادثه برطرف مي‌شوند.

بالابرهاي قرقره‌اي

نخستين آسانسورهاي ابتدايي در قرن سوم قبل از ميلاد ظاهر شدند. اين بالابرها براي انتفال انسانها، حيوانات و يا در سيستمهاي آبي طراحي شدند. اين بالابرها اغلب از يك سيستم طناب و قرقره براي بالا بردن مردم و يا اشياي بزرگ مانند قطعات سنگ و چوب استفاده مي‌كردند كه در ساخت و ساز ساختمان استفاده مي‌شوند. بدون استفاده از اين بالابرها، امروزه بسياري از بناهاي تاريخي وجود خارجي نداشتند.

آسانسورهاي هيدروليكي بخار

تكامل بعدي استفاده از سيستم‌هاي هيدروليك بخار براي تأمين انرژي مورد نياز آسانسور بود. سيستم‌هاي هيدروليكي بخار در جريان انقلاب صنعتي در واكنش به نياز به حمل مقدار زيادي مواد خام مانند چوب و زغال سنگ معرفي شد. اين آسانسورها قادر به حمل و بارگيري انبوهي از مواد در معادن و كارخانجات بودند. معماران انگليسي Frost و Stutt يك بالابر به نام Teagle را اختراع كردند كه يك بالابر قدرتمند بود و در ساختار خود از وزنه‌اي استفاده مي‌كرد تا قدرت اضافي به دست آورد. اين آسانسورهاي بخار منجر به اختراعات شگفت انگيزي مانند شفت آسانسور شدند كه در نهايت به صورت آسانسورهايي كه امروزه از آنها استفاده مي‌كنيم، نمود پيدا كردند.

 آسانسورهاي موتوردار

پس از اختراع برق، مدت زمان زيادي طول نكشيد كه دستگاه آسانسور به ماشين آلات تغذيه شونده توسط موتور برقي پيوست. مخترع آلماني Wener Von Siemens نخستين آسانسور برقي را در سال 1880 اختراع كرد. اين مدل سريع‌تر، امن‌تر و كارآمد‌تر از آسانسورهاي بخار در گذشته بود. فرانك اسپراگ ويژگي‌هاي ايمني، كنترل كف، كنترل شتاب و ساير اجزاي مهم را اضافه كرد كه امروز آسانسورهاي ما را ايمن و بسيار كاربردي كرده و از حوادث بسياري جلوگيري كرد.

انواع آسانسورها

آسانسور مدرن داراي تنوع و اهداف زيادي است كه وابسته به موارد استفاده آسانسور متفاوت خواهد بود. شناخت انواع آسانسورهاي مختلف، نكته كليدي به هنگام تصميم گيري در مورد انتخاب آسانسور مناسب براي محل و نيازهاي حمل و نقل شما است. با انتخاب انواع مناسب ديگر نگراني بابت جابجايي افراد و حمل بار در ساختمان خود نخواهيد داشت.

آسانسورهاي مسافربري

هنگامي كه اكثر مردم در مورد انواع مختلف اين وسيله فكر مي‌كنند، آنها آسانسورهاي مسافربري را در نظر دارند كه مسافران را از طبقه‌اي به طبقه ديگر منتقل مي‌كنند. اين آسانسورها همچنين مي‌توانند ويژگي‌هاي اضافي را از قبيل بلندگوها براي پخش موسيقي يا اطلاعيه‌ها، تبليغات صوتي و تصويري، و يا نمايش تلويزيون‌ها در اختيار داشته باشند. آسانسورهاي اكسپرس پيشرفت بزرگي در ساختمان‌هاي بلند محسوب مي‌شوند: آنها از طبقه اول به پشت بام مي‌روند و در طبقات مياني توقف نمي‌كنند.

آسانسورهاي باربري

آسانسورهاي باربري براي حمل كالا، نه مسافر، طراحي شده‌اند. اين آسانسورهاي بزرگ مي‌توانند بارهاي سنگين را حمل كنند، كه معمولا ظرفيت بيشتري نسبت به يك آسانسور مسافربري دارد. طراحي داخلي خشن آسانسورهاي باربري از استهلاك ناشي از بارگيري و تخليه محموله‌هاي سنگين محافظت مي‌كند.

آسانسورهاي پياده رو

اين موارد شبيه به آسانسور‌هاي باربري هستند، زيرا آنها نيز براي حمل بار استفاده مي‌شوند. آسانسورهاي جانبي معمولا مواد را از بيرون به داخل زيرزمين و برعكس، منتقل مي‌كنند و درب آنها به طور مستقيم در تراز پياده رو باز مي‌شوند. اين باعث مي‌شود كه فرآيند بارگيري و تخليه سريع و ساده انجام شود.

آسانسور طبقاتي

آسانسور هيدروليكي در اين ماشين آلات بخش‌هاي پاييني و بالايي يك تئاتر را جابجا مي‌كنند. تالار موسيقي راديو سيتي داراي چهار دستگاه آسانسور است كه مي‌تواند كل هنرمندان و اركسترها را در خود جاي دهد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نوروزي | ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۱:۰۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

انواع آسانسور در خانه‌ها بخش دو

آسانسور

آسانسورهاي خانگي شركت پادرا چگونه متفاوت از ساير گزينه‌ها هستند؟

“اقتصادي اما هنوز بسيار شيك”

شركت پادرا تلاش مي‌كند تا انواع آسانسور را براي كاربري‌هاي مختلف توليد كند. اين بدين معناست كه ما قيمت‌هاي كمتري را به صاحبان خانه‌ها پيشنهاد مي‌كنيم اما در عين حال يك آسانسور با عملكرد و كيفيت بالا، آرام و شيك ارائه مي‌دهيم!

به طور خاص براي بسياري از خانه‌ها طراحي شده‌اند كه با كمبود جا براي آسانسور روبرو هستند. اين به اين معني است كه شركت آسانسورپادرا از ساخت و سازهاي پيچيده و تحميل هزينه‌هاي بالا جلوگيري مي‌كند و قيمت آسانسور مناسبي را به شما پيشنهاد مي‌كند. شما مي‌توانيد انواع محصولات را در كاربري‌هاي متعدد مورد استفاده قرار دهيد.

اين آسانسورها از يك سيستم پيشران قابل اعتماد براي افزايش طول عمر دستگاه كه در طول سال‌هاي گذشته در هزاران دستگاه استفاده شده‌اند، بهره مي‌برند.

تمام رابط‌هاي كشويي و متحرك از پليمرهاي باكيفيت ساخته شده‌اند، به اين معني كه شركت آسانسورپادرا در حال حاضر يكي از بي نظير‌ترين و بي صداترين آسانسور‌هاي خانگي موجود در بازار را توليد مي‌كند كه با استفاده از اتصالات باكيفيت بين قطعات متحرك اصلي آن، امكان پذير شده است.

تكنولوژي مدرن كه در ساخت و ساز محفظه باربر استفاده مي‌شود، مونتاژ اين آسانسور را تسهيل مي‌كند همچنين يك كاركرد بي‌صدا ارائه داده و بهره وري انرژي آن را بهبود مي‌بخشد.

زمان نصب مورد نياز براي اين محصول 50٪ كمتر از انواع محصولات موجود است كه در زمان نصب در وقت و هزينه مصرف كنندگان صرفه جويي مي‌كند.

قابليت‌ها و مزاياي آسانسور خانگي هيدروليك

آسانسور هيدروليك شركت پادرا داراي تعدادي از ويژگي‌هاي منحصر به فرد است كه ارزش قابل توجهي دارد.

اتصالات باكيفيت

با استفاده از اتصالات پيشرفته باكيفيت در سطوح مختلف، آسانسور قادر به ارائه عملكرد آرام و بدون صدا در طول عمليات خود است. اين اتصالات همچنين براي ارائه خدمات با دوام طولاني مدت طراحي شده‌اند.

سيستم پيشران

با توجه به فلسفه دستگاه‌هاي مكانيكي الكتريكي كه از مايعات هيدروليكي استفاده نمي‌كنند، شركت آسانسورپادرا از سيستم‌هاي پيشران تائيد شده‌اي استفاده مي‌كند تا يك سيستم پيشران قابل اعتماد و بي‌صدا ارائه دهد كه به آسانسور اجازه مي‌دهد تا مسافران را در زمان كوتاهي از طبقه‌اي به طبقه ديگر انتقال دهند. اين مدت فقط زمان كافي را به شما براي پيدا كردن كليد و يا چك كردن چمدان و كيف به هنگام ترك كردن منزل‌تان مي‌دهد.

اگر چه سيستم پيشران از محصولات باكيفيت ما برگرفته شده است، اما داراي يك عنصر با نام تجاري جديد است. به جاي اتصالات فلزي، پليمر با چگالي مخصوص داراي خواص مقاومتي عالي در اين محصول جديد مورد استفاده قرار گرفته است. اين مواد پليمري واقعا شگفت انگيز هستند و به شركت آسانسورپادرا اجازه مي‌دهند كه صداي توليد شده در سيستم پيشران را به طور قابل توجهي كاهش دهد، به اين ترتيب كه تمام ساختارهاي فلزي توسط سطوح پليمري عايق از يكديگر جدا شده‌اند.

يكي ديگر از مزاياي  اين سيستم حذف استفاده از روغن است كه در اكثر اتصالات فلزي يافت مي‌شود. درست است، اين پليمرها داراي قابليت خود روانكاري هستند و نياز به گريس در محل‌هاي اتصال ندارند. شما ممكن است فكر كنيد كه در اين صورت مكانيسم با سرعت بيشتري مستهلك مي‌شود اما آزمايشات نشان مي‌دهند كه اين گونه نيست و ما مطمئن هستيم كه اين تركيب براي خانه شما يك گزينه مناسب خواهد بود.

تكنولوژي

با استفاده از هسته‌هاي فومي و لمينيت‌هاي با دوام در پانل‌هاي ساندويچي، شركت آسانسورپادرا توانسته است وزن كم، عايق صدا و واگن‌هاي آسانسور بسيار سفت و بادوام توليد كند. وزن سبك همچنين اجازه مي‌دهد شركت آسانسورپادرا بهره‌وري انرژي بهتري داشته و از حداكثر ظرفيت باربري خود استفاده كند.

شروع / توقف ملايم

هنگام حركت سريع كه به فورا به يك توقف منجر مي‌شود ممكن است يك آسانسور حسي مشابه با شهربازي براي شما ايجاد كند. به منظور اجتناب از اين مسئله، شركت آسانسورپادرا آسانسور شما را به گونه‌اي طراحي مي‌كند كه توانايي شروع / توقف ملايم را داشته باشد. اين كار از طريق تركيبي از كنترل‌ها، نرم افزارها و انتخاب اجزاي سيستم پيشران انجام مي‌شود.

قيمت

اين محصول آسانسور به طور خاص طراحي شده است تا مقرون به صرفه‌تر از محصولات آسانسور كابلي ما باشد و در بعضي موارد حتي ممكن است نصب دو محصول آسانسور ارزان‌تر از يك آسانسور بزرگ توليد شده توسط يكي از رقباي ما باشد. اين مي‌تواند به طور ويژه در پروژه‌هاي نوسازي مفيد باشد كه در آن شما به سادگي نمي‌توانيد موقعيت مكاني مناسب براي قرار دادن شفت را پيدا كنيد كه بتواند كل ارتفاع خانه شما را طي كند اما همچنان مي‌خواهيد به كل طبقات دسترسي كامل داشته باشيد.

نياز به يك چاهك آسانسور كوچك يا عملكرد بدون نياز به چاهك مطابق با ساير محصولات آسانسور ما. شركت آسانسورپادرا داراي يك پلت فرم زير زميني براي پشتيباني از محصولات آسانسور خانگي است. اين بدين معناست كه عمق چاهك مي‌تواند بسيار محدود باشد و حتي در پروژه‌هاي نوسازي شما مي‌توانيد بدون نياز به حفر چاهك، آسانسور خود را نصب كنيد و تنها يك رمپ در كنار درب ورودي قرار دهيد.

نياز به حداقل عمر چاهك همچنين از مسائل مربوط به جمع شدگي آب جلوگيري مي‌كند و الزامات مربوط به آيين نامه‌ها را در مناطقي كه ممكن است نياز به شرايط خاص يا ملاحظات ديگري داشته باشند كه باعث افزايش هزينه‌ها، پيچيدگي و افزودن مراحل برنامه ريزي مي‌شود، تامين كند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نوروزي | ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۵:۵۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

انواع آسانسور در خانه‌ها – بخش يك

آسانسور

انواع آسانسور خانگي

شركت آسانسورپادرا داراي دو خط توليد آسانسور خانگي است: آسانسورهاي خانگي كابلي و آسانسورهاي خانگي هيدروليك

آسانسورهاي خانگي كابلي بر اساس وزن طراحي شده‌اند كه يك نسخه كوچكتر از آسانسورهاي تجاري است كه شما هر روز سوار آنها مي‌شويد. مزاياي بسياري براي اين نوع طراحي وجود دارد و از اين رو به طور معمول از آنها در ساختمان‌هاي تجاري استفاده مي‌شود. شركت آسانسورپادرا از اين فناوري به طور گسترده‌اي براي سال‌ها در آسانسورهاي خانگي كابلي خود استفاده كرده است. اگر مي‌خواهيد بيشتر درباره آنها و تعمير آسانسور بدانيد، لطفا جزئيات مربوطه را در صفحه آسانسورهاي خانگي كابلي ببينيد.

دومين خط توليد آسانسورهاي خانگي ما براي ساخت انواع هيدروليك است. اين يك محصول نسبتا جديد توليد شده توسط شركت آسانسورپادرا است، اما بر اساس تكنولوژي‌هايي ساخته شده است كه چندين دهه در حال به روز رساني بوده‌اند. هدف كلي ارائه اين محصول اين بود كه يك محصول مناسب براي كاربري‌هاي مسكوني ايجاد كند كه در آن نياز به حمل و نقل بوده اما قيمت آنها بسيار رقابتي است. با ايجاد يك محصول با مشخصات متمركز، شركت آسانسورپادرا قادر به اجتناب از پرداخت هزينه‌هاي ساخت بوده است. اين باعث مي‌شود آسانسورها در خانه‌هاي بيشتري به گزينه قابل دسترس تبديل شوند. براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد اين سير تكامل جديد در آسانسورهاي خانگي، لطفا صفحه مربوط به آسانسورهاي خانگي را در وبسايت ما ببينيد.

شركت آسانسور پادرا داراي تاسيسات معتبر متعددي بوده و برخي از آنها در گالري ما قابل مشاهده است.

اگر مايليد در مورد نيازهاي خاص خود صحبت كنيد، لطفا با ما با تماس بگيريد و يكي از متخصصان آسانسور خانگي ما خوشحال خواهند شد كه شما را با جزئيات آنها آشنا كنند و پل ارتباطي شما با بزرگترين نمايندگي‌هاي فروش ما باشند.

آسانسورهاي خانگي كابلي

” ارزش خانه خود را با يك آسانسور افزايش دهيد”

هنگامي كه به يك گزينه لوكس براي خانه‌ها فكر مي‌كنيد، آسانسورهاي خانگي يك گزينه رايج در خانه‌هاي چند طبقه خواهند بود. دلايل زيادي براي نصب آسانسورهاي مسكوني در خانه شما وجود دارد اما اگر اين كار با تجهيزات ديگر در منزل شما تركيب شوند كه هزينه‌هاي عملياتي كمتري دارند، مي‌توانيد ارزش خانه خود را نيز افزايش دهيد. همه محصولات آسانسور با اين ايده‌ها در ذهن ساخته نمي‌شوند، اما آسانسورها در شركت آسانسور پادرا با كيفيت، قابليت اطمينان و طول عمر بالا و هزينه كم، طراحي و ساخته مي‌شوند.

شركت آسانسورپادرا داراي گزينه‌هاي استاندارد بسياري است اما اگر بتوانيد چيزي را تجسم كنيد ما مي‌توانيم آن را براي شما بسازيم! نمونه‌اي از برخي از محبوب‌ترين گزينه‌هاي ما قابل ارائه هستند، اما همچنين لطفا از كاتالوگ‌هاي جديد ما نيز ديدن كنيد چرا كه ما به طور مداوم در حال به روز رساني آنها هستيم. علاوه بر گزينه‌هاي استاندارد ما، شركت آسانسورپادرا مي‌تواند سفارشات ديگري را بر روي موارد درخواستي شما اضافه كند.

چرا بايد نصب يك آسانسور كابلي خانگي را در نظر داشته باشيد؟

دلايل عملي زيادي براي نصب يك آسانسور مسكوني وجود دارد:

براي بسياري از افراد، اين يك راه حل براي پاسخ به مشكل حركت به خانه دوستان و عزيزان خود است زيرا بالا رفتن از پله‌ها گاهي اوقات مي‌تواند طاقت فرسا باشد و افزودن يك آسانسور مي‌تواند گزينه‌اي عالي براي اضافه كردن ارزش به خانه شما به خصوص در سنين كهنسالي باشد.

نصب آسانسور براي افراد با نيازهاي خاص و يا استفاده كنندگان از صندلي چرخدار كاملا منطقي است به طوري كه آنها بتوانند به خانه خود دسترسي كامل داشته باشند.

آسانسورهاي خانگي داراي ظرفيت باربري خوبي هستند كه باعث مي‌شود آنها روشي راحت و آسان براي حمل كالاهاي سنگين مانند مبلمان به طبقات مختلف را فراهم كنند.

آسانسور خانگي شما را قادر مي‌سازد به راحتي لباس‌ها يا چمدان‌هاي خود را از يك طبقه به طبقه بالاتر حمل كنيد

بسياري از مناطق با تراكم جمعيت بالا داراي ساختمان‌هاي 3 و 4 طبقه هستند، آسانسور مي‌تواند كارآيي خانه شما را افزايش داده و كارها را برايتان راحت‌تر كند.

يك آسانسور خانگي ارزش خانه شما را افزايش مي‌دهد. اين يك ويژگي منحصر به فرد و مطلوب است كه در هنگام فروش خانه مي‌تواند قابليت فروش خانه شما را افزايش دهد.

آسانسورهاي خانگي هيدروليك

” آسانسور خانگي مقرون به صرفه”

آسانسورهاي خانگي در گذشته يك مورد لوكس بودند، اما با گذشت زمان آنها به يك دستگاه مقرون به صرفه تبديل شدند كه مي‌توانند در هر خانه‌اي نصب شوند. در بسياري از موارد، صاحبان خانه دچار ابهام مي‌شوند كه از كجا شروع كنند و چه ميزان پيچيدگي يا قيمت را براي آسانسور خانه جديد خود و يا به عنوان يك گزينه اضافي براي خانه فعلي خود انتخاب كنند. اجازه دهيد شركت آسانسور پادرا به شما كمك كند، امروز با ما تماس بگيريد و ما به شما كمك مي‌كنيم تا به صورت گام به گام مشكل خود را برطرف كنيد.

ما از تكنولوژي جديدي استفاده مي‌كنيم كه در عرصه آسانسورهاي خانگي اخيرا معرفي شده است. اين طراحي به ويژه براي افرادي كه به دنبال يك گزينه آسانسور اقتصادي و ظريف براي خانه خود هستند، معرفي شده است. استفاده از تكنولوژي روز كه در سال گذشته يك پيشرفت كاملا جديد در شركت آسانسور پادرا بوده است، ما افتخار مي‌كنيم كه اين آرام‌ترين، ساده‌ترين راه نصب و بهترين گزينه براي افزايش ارزش خانه شما باشد كه ما تا به حال توانسته‌ايم ارائه دهيم. مطمئن نيستيد كه آيا اين يك محصول مناسب براي شماست؟ نمودار مقايسه محصولات ما و يا فرم درخواست سفارش را پر كنيد و ما به شما كمك مي‌كنيم بهترين گزينه را انتخاب كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نوروزي | ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۵:۳۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

آسانسور كارگاهي

آسانسورهاي ويژه بار و نفر مكمل و تسريع كننده برج سازي و سازه‌هاي بلندمرتبه هستند. اين نوع از آسانسورها قادرند از شروع كار توسط خودشان مونتاژ و با سازه ساختمان ارتفاع بگيرند.

اين آسانسورها قابليت كار تا ارتفاع‌ 500 متر و بالاتر را داشته و در ظرفيت‌هاي 1 و 1.5 و 2 و 3 تن توليد مي‌گردند.

در ساختمان‌هاي بلندمرتبه جهت انتقال نفرات و مصالح بعد از اتمام سازه ساختمان و از ابتداي شروع كار در ساختمان از آسانسور كارگاهي كه  ويژه بار و نفر است  استفاده مي‌گردد.

انواع آسانسور كارگاهي :

بالابرهايي هستند كه براي حمل مواد، مصالح و افراد در صنايع مختلف به كارگران، مهندسين ياري ميرسانند. كاربرد آسانسور كارگاهي بسيار وسيع بوده و هرجا سخني از ساخت و ساز، بازرسي، تعمير و يا حتي توليد خصوصاً در ارتفاعات به ميان آيد، حضورشان اجتناب ناپذير است.

مهمترين موارد مورد استفاده از آسانسور كارگاهي :

راه سازي
ساخت پل و تونل
ساختمان سازي
مرمت آثار باستاني
نفت و گاز و پتروشيمي
بنادر و كشتي سازي
فلز و فولاد
معدن

آسانسور كارگاهي بر اساس نوع كاربرد :

بالابر صنعتي
بالابر ساختماني
بالابر حمل و نقل
بالابر صنعتي

در دودكش ها، برج هاي انتقال، دكل ها، پل ها، تونل ها، نيروگاه ها، برج انتقال زغال سنگ، سيلوها، برج هاي ارتباطي و… . مورد استفاده قرار مي گيرند.

بالابرهايي نظير دو نوع زير مشخصاً كاربرد صنعتي دارند:

بالابر ضدانفجار

ممكن است بالابر در محلي مورد نياز باشد كه احتمال وجود و انباشت گازهاي قابل اشتعال وجود داشته باشد، بنابراين بايد توجه داشت كه در چنين محيط¬هايي از بالابرهاي ضدانفجار استفاده شود.

بالابر مواد پودري

كاربرد بالابرهاي كارگاهي در صنعت، تنها به ارتفاعات زياد محدود نمي شود. به عنوان مثال، براي انتقال مواد توده اي نظير پودرها، به مخزن دستگاه هاي توليد يا بسته بندي، از بالابرهايي كه به بالابر كاسه اي نيز شهرت دارند استفاده مي شود.

خوب است در اين جا يادآور شويم كه معمولاً شرايط محيطي در صنايعي نظير پتروشيمي، فولاد و فلزات، بنادر و كشتي سازي و سيمان، شرايطي خاص و گاهاً سخت و نامساعد ميباشد و يا اين كه در موارد بسياري، صنايع در جاهايي مشغول به فعاليت هستند كه دورافتاده است. بديهي است كه خدمات پس از فروش، جزء جدايي ناپذير كالايي مانند آسانسور بوده و لذا در اين گونه شرايط، لازم است هنگام خريد يا اجاره ي بالابر، حتما به در دسترس بودن خدمات پس از فروش توجه نمود.

بالابر ساختماني

در كارهاي ساخت و ساز، بسته به نوع و مشخصات پروژه، انواع بسياري از بالابرها كاربرد دارند كه بايد با توجه به نياز انتخاب شوند. گاهي تنها لازم است مواد و مصالح جابه جا شوند و گاهي به بالابري نياز داريم كه قابليت حمل انسان را نيز داشته باشد.
براي بالابرهاي ساختماني انواع زير را مي توان برشمرد:

بالابر مصالح

ساده ترين بالابرهاي ساختماني، بالابرهاي مصالح هستند كه در آن ها باكت حمل مصالح به سيمي متصل شده و با شروع به كار الكتروموتور مي توان مصالح را بين طبقات جابه جا نمود. ظرفيت بالابر مصالح تنها بر حسب وزن بيان شده و معمولا با ظرفيت-هاي ۱۵۰ تا ۱۰۰۰ كيلو گرم طراحي شده اند.

بالابر نفر و مصالح

از بالابرهاي نفر و مصالح هنگامي كه علاوه بر مصالح نياز به جابه جايي افراد نيز باشد استفاده مي گردد كه داراي كابين و درب و در نتيجه ايمني بالاتر هستند. ظرفيت اين بالابرها علاوه بر وزن، تعداد افراد را هم مشخص مي كند.

داربست آسانسوري (پلت فرم)

گاهي پيش مي آيد كه يك پروژه ي ساخت براي بستن داربست، بيش از حد مرتفع يا پيچيده است. در اين گونه موارد، براي انجام كارهايي نظير تخريب يا پوشش دهي نما مي توان از داربست آسانسوري (پلت فرم) استفاده نمود كه روند كار را به مراتب آسان تر نموده و ايمني و صرفه ي اقتصادي بالاتري نيز به همراه دارد.

پلتفرم دستگاهي براي دسترسي به ارتفاع جهت نماكاري، سيمانكاري، نماشويي و تعمير و نگهداري سايت هاي صنعتي و… مي باشد كه در مدل ها و ظرفيت هاي متفاومت توليد مي گردد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نوروزي | ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۷:۴۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

ابعاد آسانسور

ابعاد آسانسور

برنامه ريزي‌هاي زيادي براي نصب آسانسور بايد انجام شود كه قبلا درباره آنها صحبت كرده‌ايم. اما آيا ابعاد استاندارد آسانسور خود را در نظر گرفته‌ايد؟ اگر نه، پس قبل از اينكه آسانسور خود را سفارش دهيد از ابعاد استاندارد آن اطمينان حاصل كنيد. اگر شما در خانه خود فضاي كافي براي مدل مورد نظر خود را نداريد، شايد قبل از پرداخت هزينه‌هاي بازسازي خانه خود بايد گزينه‌هاي ديگر را در نظر بگيريد.

آيين نامه‌هاي سختگيرانه در مورد ابعاد آسانسور

پيمانكار خانه شما بايد دستورالعمل‌هاي دقيق مربوط به ابعاد آسانسور را دنبال كند. به جز آسانسورهاي بزرگ و تجاري، كابين آسانسور خانه شما معمولا نبايد بسيار بزرگ باشد. اين بطور قابل توجهي كوچكتر از كابين آسانسورهاي تجاري است. معمولا آسانسورهاي مسكوني داراي عرض 90 و ارتفاع 120 سانتي متر هستند، اما انتخاب يك كابين بزرگتر گزينه‌اي است كه در صورت داشتن فضاي وسيع مي‌توانيد به آن فكر كنيد. هر كابين بايد اندازه‌هاي مناسبي داشته باشد تا بتواند شرايط اخذ استاندارد آسانسور را داشته باشد.

اندازه آسانسور

در طول چند سال گذشته، يك مسئله عمده نگراني در مورد ابعاد آسانسورها بوده است. بايد دو نكته مختلف را در نظر گرفت: دسترسي صندلي چرخدار و دسترسي برانكارد. به طور معمول، آسانسورها با درب‌هاي ورودي كشويي مشكلي در برآورده كردن اين دو پيش نياز ندارند. اما وقتي آسانسورها داراي درب‌هاي ورودي مركزي هستند، بايد در انتخاب خود دقت بيشتري داشته باشيد. البته دسترسي برانكارد براي درمانگاه‌ها و بيمارستان‌ها در نظر گرفته مي‌شود.

مقررات ابعاد آسانسور

شركت آسانسورپادرا، يك شركت پيشرو در صنعت آسانسورهاي مسكوني است كه مدل‌هايي را ارائه مي‌دهد كه مطابق با مقررات ابعاد كابين با امكان دسترسي صندلي‌هاي چرخدار هستند. مدل‌هاي ما داراي ابعاد طبقه 100*120، 110*130، 110*150 سانتي متر با ارتفاع كابين حدود 240 سانتي متر هستند.

مدل‌هاي آسانسور سنتي و مدرن

ما انواع مختلفي از مدل‌هاي سنتي و معاصر را ارائه مي‌دهيم كه راحتي فوق العاده‌اي را ارائه مي‌دهند و زماني كه مي‌خواهند از يك ساختمان چند طبقه بالا بروند، با حداكثر سرعت حركت مي‌كنند. مدل‌هايي با ظرفيت 1000 پوند كه داراي يك كابين آسانسور است و با سرعت 36 فوت در دقيقه حركت مي‌كند. اين مدل داراي ويژگي‌هاي ايمني است كه شامل زنگ خطر اضطراري و قفل درب اتوماتيك باتري دار است. اندازه كابين استاندارد داراي عرض 90 و عمق 120 سانتي متر است.

مدل‌هاي توليدي ما، سازگار با محيط زيست است كه با بهره گيري از 50 درصد قدرت كمتر همان كارآيي را ارائه مي‌دهند. فضاي براي قرار دادن ماشين لازم نيست، بنابراين در فضاي شما صرفه جويي مي‌كند. عرض كابين آسانسور تا 100 سانتي متر و طول كابين تا 150 سانتي متر متغير است.

جديدترين مدل ما، كه از مواد اكريليكي ساخته شده است، داراي يك كابين استاندارد با قطر 130 سانتي متر و ارتفاع 210 سانتي متر است. اين مدل داراي دسترسي كامل صندلي چرخدار بوده و 100 درصد سازگار با آيين نامه‌هاي مربوطه است.

همانطور كه مي‌بينيد، آسانسورهاي مسكوني ما در اندازه‌هاي متفاوت عرضه مي‌شوند، اما همگي داراي دسترسي صندلي چرخدار بوده و مطابق با مقررات هستند.

آشنايي با ظرفيت باربري

پس از اينكه ابعاد كابين خود را در نظر گرفتيد، مطمئن شويد كه با ظرفيت باربري آسانسور مورد نظرتان آشنا شده‌ايد. هنگامي كه يك آسانسور را انتخاب كرديد، بسيار مراقب باشيد كه دستگاه خود را بيش از حد بارگذاري نكنيد. اگر شما در حال بارگيري سخت افزار و ابزارهاي سنگين هستيد، مطمئن شويد كه يك آسانسور را خريداري كنيد كه مي‌تواند وزن مورد نظر شما را حمل كند. آسانسور متوسط ​​شهري داراي ظرفيت باربري در حدود 750 پوند و 1000 پوند است. ظرفيت باربري را در نظر بگيريد و بيش از ظرفيت باربري آن را بارگذاري نكنيد تا بتوانيد براي مدت زماني طولاني‌تر از آن استفاده كنيد.

متوسط ​​طول شفت آسانسور در آسانسورهاي خانگي 50 فوت است. در طول اين محدوده 50 فوتي، اغلب آسانسورهاي خانگي بين سه تا چهار ايستگاه خواهند داشت. اكثر صاحبان خانه‌ها مشكلي با اين مشخصات ندارند؛ با اين حال، اگر خانه شما داراي بيش از چهار طبقه است، ممكن است مجبور شويد دستگاه بزرگتر يا گرانتري را انتخاب كنيد. توصيه مي‌كنيم قبل از اينكه آسانسور مورد نظر خود را سفارش دهيد طبقاتي كه مي‌خواهيد براي سرويس دهي دستگاه شما استفاده شود را انتخاب كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نوروزي | ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸:۱۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

ابعاد آسانسور

ابعاد آسانسور

برنامه ريزي‌هاي زيادي براي نصب آسانسور بايد انجام شود كه قبلا درباره آنها صحبت كرده‌ايم. اما آيا ابعاد استاندارد آسانسور خود را در نظر گرفته‌ايد؟ اگر نه، پس قبل از اينكه آسانسور خود را سفارش دهيد از ابعاد استاندارد آن اطمينان حاصل كنيد. اگر شما در خانه خود فضاي كافي براي مدل مورد نظر خود را نداريد، شايد قبل از پرداخت هزينه‌هاي بازسازي خانه خود بايد گزينه‌هاي ديگر را در نظر بگيريد.

آيين نامه‌هاي سختگيرانه در مورد ابعاد آسانسور

پيمانكار خانه شما بايد دستورالعمل‌هاي دقيق مربوط به ابعاد آسانسور را دنبال كند. به جز آسانسورهاي بزرگ و تجاري، كابين آسانسور خانه شما معمولا نبايد بسيار بزرگ باشد. اين بطور قابل توجهي كوچكتر از كابين آسانسورهاي تجاري است. معمولا آسانسورهاي مسكوني داراي عرض 90 و ارتفاع 120 سانتي متر هستند، اما انتخاب يك كابين بزرگتر گزينه‌اي است كه در صورت داشتن فضاي وسيع مي‌توانيد به آن فكر كنيد. هر كابين بايد اندازه‌هاي مناسبي داشته باشد تا بتواند شرايط اخذ استاندارد آسانسور را داشته باشد.

اندازه آسانسور

در طول چند سال گذشته، يك مسئله عمده نگراني در مورد ابعاد آسانسورها بوده است. بايد دو نكته مختلف را در نظر گرفت: دسترسي صندلي چرخدار و دسترسي برانكارد. به طور معمول، آسانسورها با درب‌هاي ورودي كشويي مشكلي در برآورده كردن اين دو پيش نياز ندارند. اما وقتي آسانسورها داراي درب‌هاي ورودي مركزي هستند، بايد در انتخاب خود دقت بيشتري داشته باشيد. البته دسترسي برانكارد براي درمانگاه‌ها و بيمارستان‌ها در نظر گرفته مي‌شود.

مقررات ابعاد آسانسور

شركت آسانسورپادرا، يك شركت پيشرو در صنعت آسانسورهاي مسكوني است كه مدل‌هايي را ارائه مي‌دهد كه مطابق با مقررات ابعاد كابين با امكان دسترسي صندلي‌هاي چرخدار هستند. مدل‌هاي ما داراي ابعاد طبقه 100*120، 110*130، 110*150 سانتي متر با ارتفاع كابين حدود 240 سانتي متر هستند.

مدل‌هاي آسانسور سنتي و مدرن

ما انواع مختلفي از مدل‌هاي سنتي و معاصر را ارائه مي‌دهيم كه راحتي فوق العاده‌اي را ارائه مي‌دهند و زماني كه مي‌خواهند از يك ساختمان چند طبقه بالا بروند، با حداكثر سرعت حركت مي‌كنند. مدل‌هايي با ظرفيت 1000 پوند كه داراي يك كابين آسانسور است و با سرعت 36 فوت در دقيقه حركت مي‌كند. اين مدل داراي ويژگي‌هاي ايمني است كه شامل زنگ خطر اضطراري و قفل درب اتوماتيك باتري دار است. اندازه كابين استاندارد داراي عرض 90 و عمق 120 سانتي متر است.

مدل‌هاي توليدي ما، سازگار با محيط زيست است كه با بهره گيري از 50 درصد قدرت كمتر همان كارآيي را ارائه مي‌دهند. فضاي براي قرار دادن ماشين لازم نيست، بنابراين در فضاي شما صرفه جويي مي‌كند. عرض كابين آسانسور تا 100 سانتي متر و طول كابين تا 150 سانتي متر متغير است.

جديدترين مدل ما، كه از مواد اكريليكي ساخته شده است، داراي يك كابين استاندارد با قطر 130 سانتي متر و ارتفاع 210 سانتي متر است. اين مدل داراي دسترسي كامل صندلي چرخدار بوده و 100 درصد سازگار با آيين نامه‌هاي مربوطه است.

همانطور كه مي‌بينيد، آسانسورهاي مسكوني ما در اندازه‌هاي متفاوت عرضه مي‌شوند، اما همگي داراي دسترسي صندلي چرخدار بوده و مطابق با مقررات هستند.

آشنايي با ظرفيت باربري

پس از اينكه ابعاد كابين خود را در نظر گرفتيد، مطمئن شويد كه با ظرفيت باربري آسانسور مورد نظرتان آشنا شده‌ايد. هنگامي كه يك آسانسور را انتخاب كرديد، بسيار مراقب باشيد كه دستگاه خود را بيش از حد بارگذاري نكنيد. اگر شما در حال بارگيري سخت افزار و ابزارهاي سنگين هستيد، مطمئن شويد كه يك آسانسور را خريداري كنيد كه مي‌تواند وزن مورد نظر شما را حمل كند. آسانسور متوسط ​​شهري داراي ظرفيت باربري در حدود 750 پوند و 1000 پوند است. ظرفيت باربري را در نظر بگيريد و بيش از ظرفيت باربري آن را بارگذاري نكنيد تا بتوانيد براي مدت زماني طولاني‌تر از آن استفاده كنيد.

متوسط ​​طول شفت آسانسور در آسانسورهاي خانگي 50 فوت است. در طول اين محدوده 50 فوتي، اغلب آسانسورهاي خانگي بين سه تا چهار ايستگاه خواهند داشت. اكثر صاحبان خانه‌ها مشكلي با اين مشخصات ندارند؛ با اين حال، اگر خانه شما داراي بيش از چهار طبقه است، ممكن است مجبور شويد دستگاه بزرگتر يا گرانتري را انتخاب كنيد. توصيه مي‌كنيم قبل از اينكه آسانسور مورد نظر خود را سفارش دهيد طبقاتي كه مي‌خواهيد براي سرويس دهي دستگاه شما استفاده شود را انتخاب كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نوروزي | ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

11 سوالي كه از يك شركت تعمير و نگهداري آسانسور بايد بپرسيد

همه شركت‌هاي آسانسور مشابه يكديگر نيستند و به عنوان يك مدير ساختمان مهم است كه بدانيد چه خدماتي را به ازاي هزينه‌هاي نگهداري آسانسوري كه پرداخت مي‌كنيد، دريافت خواهيد كرد. در زير ليستي از سوالاتي كه بايد قبل از امضاي قرارداد با يك شركت تعمير و نگهداري آسانسور جديد بپرسيد، آورده شده است.

چه مواردي را قبل عقد قرار داد آسانسور بايد بدانيم

 1. آيا اين شركت براي مكانيك تجهيزات به كار رفته در آسانسور شما آموزش ديده است؟ ارزش استخدام يك شركت تعمير و نگهداري براي آسانسور شما اين است كه تخصص كافي براي نگهداري ايمن دستگاه شما را دارا باشد. اگر شركت مورد نظر شما آموزش‌هاي لازم براي كار كردن با تجهيزات خاص شما را نديده باشد، در زمان خرابي آسانسور مزاياي زيادي را با امضاي قرارداد تعمير و نگهداري دريافت نخواهيد كرد.
 2. مكانيك مورد نظر مسئوليت نگهداري از چند مسير آسانسور را به عهده دارد؟ مهم است كه بدانيد كه چه تعداد آسانسور ديگر تحت مسئوليت اين مكانيك قرار دارد، زيرا اگر اين تعداد بيش از حد زياد باشد، مكانيك قادر نخواهد بود تمام تعميرات مورد نياز را انجام دهد. اگر شركت مسئوليت بيش از حدي را بر عهده مكانيك شما قرار دهد، خدمات متناسب با هزينه پرداختي را دريافت نخواهيد كرد.
 3. وسعت منطقه جغرافيايي كه مكانيك مورد نظر مسئول آن است چقدر است؟ اگر مكانيك مسئوليت يك منطقه جغرافيايي بزرگ را بر عهده داشته باشد اين مي‌تواند بر زمان پاسخگويي تماس‌هاي شما تاثير بگذارد. به دنبال يك شركت باشيد كه يك مكانيك در نزديكي خانه شما داشته باشد.
 4. شركت مورد نظر شما چه تعداد مكانيك محلي در اختيار دارد؟ مكانيك ممكن است مسئوليت كارهاي زيادي را بر عهده نداشته باشد، اما مي‌تواند با ساير مشتريان درگير باشد. مهم است كه اين شركت داراي پرسنل پشتيبان در نزديكي ساختمان شما در موارد اضطراري باشد.
 5. نسبت تعداد كاركنان چقدر است؟ تمام مكانيك‌هاي آسانسور بايد به خوبي آموزش ديده باشند و بتواند بيشتر مشكلات را حل كنند، اما وقتي كه مشكل پيچيدگي زيادي داشته باشد، او بايد توسط يك كادر پشتيباني براي تعمير آسانسور در اسرع وقت پشتيباني شود.
 6. آيا اين شركت يك تيم تعميراتي محلي دارد؟ برخي از تعميرات نياز به نيروي انساني بيشتري دارند. مهم است كه اطمينان حاصل كنيد كه اين شركت داراي يك تيم در منطقه باشد تا تعميرات عمده را انجام داده و زمان خاموش ماندن آسانسور را كاهش دهد.
 7. آيا شركت داراي پرسنل كافي براي خدمت رساني در طول 24 ساعت شبانه روز است؟ مشكلات هميشه در ساعات كاري معمول اتفاق نمي‌افتند، بنابراين مهم است كه شركت تعمير و نگهداري، داراي منابع كافي براي رسيدگي به تماس‌هاي مشتريان در تمام طول ساعات شبانه روز باشد.
 8. آيا شركت داراي فروشگاه قطعات محلي است؟ انتظار براي تامين قطعات جايگزين براي انتقال از نقاط مختلف كشور به طور قابل توجهي زمان خاموش ماندن آسانسور و در نهايت نارضايتي مشتريان را افزايش مي‌دهد. مهم است كه يك شركت را انتخاب كنيد كه داراي سهامي تامين قطعات در نزديكي ساختمان شما باشد. همچنين مهم است كه اطمينان حاصل كنيد كه اين شركت داراي قطعات خاص مورد نياز براي آسانسور شما است. دسترسي به قطعات نصب شده مي‌تواند چالش برانگيز باشد، بنابراين لازم است كه شركت مورد نظر اطلاعات لازم را در اختيار داشته باشد.
 9. آيا مكانيك مورد نظر قطعات مورد نياز را در وسيله نقليه خود به همراه دارد؟ از شركت بپرسيد كه مكانيك‌هاي آنها از چه نوع وسيله نقليه‌اي استفاده مي‌كنند و آيا وسيله نقليه با قطعات مورد نياز براي تعمير آسانسور همراه است يا خير. مكانيك بايد يك سري قطعات مورد نياز را در اختيار داشته باشد كه براي استفاده در آسانسورهاي موجود در مسير كاربردي هستند.
 10. مكانيك مورد نظر در طول ماه چه ميزان تعميرات پيشگيرانه را صرف آسانسور شما مي‌كند؟ بازديد از راه دور، كمك خاصي به اقدامات نگهداري پيشگيرانه نمي‌كند. مهم است كه اطمينان حاصل كنيد كه شركتي كه شما از آن استفاده مي‌كنيد در واقع عمليات تعمير و نگهداري را به طور منظم انجام مي‌دهد تا هزينه‌هاي تعميرات احتمالي در آينده جلوگيري كرده و طول عمر تجهيزات شما را افزايش دهد.
 11. آيا شركت بيمه كافي در اختيار دارد؟ حوادث ممكن است رخ دهند و مهم است كه اطمينان حاصل شود كه شما درگير حوادث ناشي از سهل انگاري شركت‌هاي تعمير و نگهداري آسانسور نخواهيد شد.

ادامه مطلب
نوشته شده توسط نوروزي | ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵:۳۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |